" در پنج گام ساده بیت کوین خود را با بهترین قیمت خرید کنید: "

آیا علاقه‌مندید که به شیوه‌ای آسان و امن بیت کوین خرید کنید؟ آیا به دنبال بستر فروشی حرفه‌ای و با قیمت‌های جهانی می‌گردید؟ سلام کریپتو مکانی است که خریداران ایرانی می‌توانند بیت کوین خود را با بهترین قیمت از کارشناسان فروش آنلاین خرید کنند. شیوه خرید را در پنج گام آسان فرا بگیرید:

در localbitcoins حساب کاربری بسازید

یک حساب کاربری در سایت Localbitcoin بسازید.

ما از پلتفرم قدرتمند و معتبر Localbitcoins.net برای انجام تمامی معاملات استفاده می‌کنیم. این روش، به شما اطمینان می‌بخشد که بیت کوین‌هایتان را در بستری کاملاً امن، با سرعتی بالا و با مناسب‌ترین قیمت معامله نمایید. همچنین با ساختن یک حساب کاربری در این سایت، بصورت خودکار یک کیف پول مجازی حرفه‌ای نیز برای شما ایجاد می‌شود که باعث کاهش اتلاف وقت شما و عدم نیاز به وبسایت‌‌های جانبی دیگر می‌گردد. شما می‌توانید با ایجاد یک اکانت اختصاصی برای همیشه و به راحتی از خدمات سامانه سلام کریپتو استفاده نمایید.

هم اکنون حساب کاربری ایجاد کنید

با یکی از کارشناسان ما معامله را شروع کنید.

پس از این که حساب کاربری شما در وبسایت Localbitcoins.net ایجاد شد، می‌توانید به صفحه اصلی در سایت سلام کریپتو برگشته و یکی از پیشنهادات فروش ارایه شده توسط کارشناسان فروش ما را در جدول مربوطه انتخاب نمایید. با کلیک کردن روی دکمه خرید به پنل فروش کارشناس مورد نظر متصل خواهید شد و می‌توانید بصورت آنلاین با او ارتباط بگیرید و خرید خود را انجام دهید. مجموعه"سلام کریپتو" مفتخر است که همواره در تلاش بوده تا بهترین قیمت و سرویس‌دهی را در حوزه خدمات مالی ارزهای دیجیتال برای مشتریان ایرانی، فراهم آورد.

با یکی از کارشناسان ما معامله را شروع کنید.
مدارک موردنیاز را آپلود کنید

مدارک موردنیاز را آپلود کنید

برای پیروی از دستورالعمل‌‌های قانونی مبارزه با پولشویی کشور، در راستای امنیت بیشتر و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی، ما به تصویری از صورت شما در کنار کارت ملی و کارت بانکی‌تان نیازمندیم. این مدارک میبایست در صفحه معامله هر کارشناس ودر بخش مربوطه آپلود گردد. همه این اطلاعات بصورت امن در سرورهای قدرتمند Localbitcoins.net ذخیره شده و صرفاً در جهت افزایش امنیت معاملات علیه کلاهبرداری‌‌های احتمالی استفاده می گردد.

مبلغ بیت کوین مورد نظر را به حساب ما پرداخت کنید.

پس از این که تصاویر ارسالی شما توسط کارشناسان ما بررسی شد، اطلاعات حساب بانکی‌مان را به شما ارائه می‌دهیم. هنگامی که پرداخت انجام شد، لطفا دکمه سبز رنگ Mark Payment Complete را در صفحه معامله کلیک کنید تا کارشناس را از پرداخت مطلع نمایید. اکثر پرداخت‌‌ها از بانک‌‌های اصلی ایران (مثل ملت، ملی و ...) بلافاصله انجام می‌شود اما برخی از آن‌ها ممکن است بخاطر اختلالات شبکه شتاب تا چند ساعت به درازا بیانجامد. (باور کنید ما می‌خواهیم معامله‌‌ها به سریع‌ترین حالت ممکن تکمیل شوند!)

مبلغ بیت کوین مورد نظر را به حساب ما پرداخت کنید
 بیت کوین خود را دریافت کنید!

بیت کوین خود را دریافت کنید!

پس از انتقال وجه به حساب مقصد و تایید پرداخت توسط کارشناس فروش،بیت کوین‌‌ها بصورت آنی به کیف پول Localbitcoins شما ارسال میگردد. تبریک! شما به آسانی اولین معامله خود را با ما انجام دادید. در واقع شما دسترسی ویژه‌ای به تمام شبکه کارگزاران سلام کریپتو داشتید و بر مبنای بهترین قیمت، خرید خود را هوشمندانه و با کمترین دغدغه انجام دادید. این بدان معنی است که برای شروع یک معامله جدید دیگر نیاز نیست هیچ عکسی از خودتان بفرستید و شروع یک معامله جدید با هر کارگزار بسیار ساده‌تر خواهد شد: شروع معامله، پرداخت به حساب بانکی ما، و دریافت بیت کوین!