مجموعه حمل و نقل GE به انجمن تجارت جهانی بلاک‌چین پیوست

نگار نجیب نیا

233

دوشنبه 6 فروردین 1397

مجموعه حمل و نقل GE به انجمن تجارت جهانی بلاک‌چین پیوست

کد خبر: 10034

مجموعه حمل و نقل GE، تأمین‌کننده جهانی تجهیزات مربوط به  حوزه انرژی، معادن، خطوط راه آهن و کشتیرانی در خبری که در ماه مارس منتشر شد اعلام نمود که به بلاک‌چین اختصاصی اتحادیه حمل و نقل (BiTA) پیوسته است.

طبق خبری که سایت مجموعه حمل و نقل GE بر روی وب‌گاه خود قرار داده، این ائتلاف تجاری متشکل از بیش از 230 عضو از جمله UPS، FedEx، Penske، Logistics و ... می‌باشد که مجموع درآمد سالیانه اعضای آن بالغ بر 1 تریلیون دلار تخمین زده شده است.

با توجه به مطالب ذکر شده در وب سایت مزبور، اتحادیه BiTA در سال 2017 و بر مبنای تکنولوژی بلاک‌چین در جهت ارتقای صنایع حمل و نقل بین‌الملل ایجاد گردید.

مدیرعامل BiTA خاطر نشان کرد که کمپانی بزرگ GE همواره در خط مقدم تکنولوژی‌های پیشرو قرار داشته لذا از اینکه GE به عنوان یکی از همراهان فعال جهت سوق دادن چهارچوب بلاک‌چین به سمت صنایع با آن‌ها همکاری می‌کند، بسیار خرسند است.

مجموعه حمل و نقلی GE یکی از بخش‌های هلدینگ عظیم و چندملیتی جنرال الکتریک ایالات متحده آمریکا می‌باشد که بیش از 125 سال قدمت داشته و بعنوان نماد صنعت آمریکا شناخته می‌شود.

به نظر مدیرعامل این شرکت "جان فلانری"، یک رهبر صنعت دیجیتال مانند GE، باید برای ارتقای تولیدات و دانش فنی خود در هر حوزه ابتدا تکنولوژی موردنظر را در داخل سیستم خود به کار گیرد و سپس آموخته‌های خود را برای کمک به مشتریان ارائه سازد.

طبق گزارش کوین تلگراف در سال 2018، صنعت حمل و نقل بیشترین شاخص اشتغال را در جهان دارا خواهد بود که این عامل باعث می‌شود این صنعت در طی مراحل رشد خود با مشکلاتی از قبیل مقیاس‌بندی مداوم و کارآمد مواجه گردد. مشکلاتی که تکنولوژی بلاک‌چین می‌تواند به خوبی آن را مدیریت و مرتفع سازد.

منبع: cointelegraph

کدخبر:

منبع:

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
ریپل انقلابی در پرداخت‌ها برپا خواهد کرد!

ریپل انقلابی در پرداخت‌ها برپا خواهد کرد!

نقطه شروع کار ما پرداخت‌ها هستند، که به نظر من پردردسرترین بخش تراکنش‌ها محسوب می‌شوند. پرداخت‌ها به الزامات اضافی نیاز دارند. باید قابل پیش بینی باشند و همواره باید برای انجام آن‌...

ادامه مطلب ...
سرمایه‌گذاری بزرگترین شرکت کارگزاری برزیلی، XP، روی بیت‌کوین

سرمایه‌گذاری بزرگترین شرکت کارگزاری برزیلی، XP، روی بیت‌کوین

در حالیکه سایر دولت‌ها در سرتاسر جهان به تکنولوژی بلاک‌چین علاقه‌مند شده‌اند، برزیل هنوز نسبت به مبادلات بیت‌کوین مشکوک است. بنابراین ورود سرمایه‌گذاران با سرمایه 2/3 بیلیون دلاری ...

ادامه مطلب ...
بهره‌گیری خودروسازی فورد از تکنولوژی بلاک‌چین

بهره‌گیری خودروسازی فورد از تکنولوژی بلاک‌چین

شرکت فورد در نظر دارد برای تخصیص خطوط پر سرعت به اتومبیل‌های مشخص، از توکن‌های CMMP به عنوان یک سیستم اعتباری استفاده کند. مزیت اصلی این فناوری کاهش حجم ترافیک در سطح شهر‌ها خواهد بود.

ادامه مطلب ...اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر ثبت میکنید