سرخط خبرها در هفته‌ای گذشت

نگار نجیب نیا

1136

شنبه 19 خرداد 1397

سرخط خبرها در هفته‌ای گذشت

کدخبر:10125

چطور در یک هفته 120.000 دلار درآمد داشته باشیم؟

آیا شما هم از آن دسته افراد هستید که برای سرمایه‌گذاری در ICOها به شدت محتاطید؟ جای شکی نیست که ICOها به شدت مشکوک‌اند. اما چرا از آن‌ها پول درنیاورید؟

گودیو رنکن، یک برنامه نویس حرفه‌ای از هلند در هفته اخیر توانست با کشف باگ‌های کدهای EOS مبلغی معادل 120,000دلار به جیب بزند. او 12 باگ شناسایی کرد و برای هرکدام 10,000دلار دریافت کرد.

دریافت جایزه برای گرفتن باگ‌های EOS

به زودی ولت دلجری برای دستکتاب ایجاد می‌شود

لدجر، تولیدکننده ولت سخت‌افزاری نامی لدجر‌نانو‌اس،‌ اظهار داشت که در 9 جولای 2018 از نسخه دسکتابی این ولت رونمایی می شود. این اپلیکیشن مشابه اپلیکیشن‌های دستکتابی دیگر به راحتی در دسترس خواهد بود و از سیستم‌عامل‌های ویندوز، مک و لینوس پشتیبانی خواهد کرد. با این روش دیگر نیازی نیست کاربران برای دسترسی به ولت به گوگل کروم یا کرومیوم مراجعه نمایند.

لدجر برای دستکتاب

تقاضای بالا برای «روح چینی»

و دوباره ICOهای متقلب، طبق گزارشی، در چین علی‌رقم ممنوعیت‌ها تقاضاها برای «روح‌های چینی» برای ایجاد کاغذهای سفید بالا گرفته است. در حقیقت افرادی تحت عنوان نویسنده کاغذهای سفید در این کشور وجود دارند که یک کاغذ سفید مطلوب را با قیمتی معادل 15,000 یوآن معامله می‌کنند.

طبق گزارشات یک کاغذ سفید 20 برگی در چین با مبلغی معادل 15,000 یوآن و 45 و 50 برگی در حدود 40,000 یوآن معامله می‌شود. برای نسخه‌ انگلیسی 7,000 یوآن اضافی دریافت می‌شود و این کاغذهای سفید ظرف مدت زمان 7 تا 10 روز تحویل داده می‌شوند.

تقاضا برای کاغذ سفید در چین

تکنولوژی جدید ارزهای مجازی: خودپرداز دو طرفه!

خودپرداز نتوبیت یک ماشین دوطرفه‌ست که کاربران می‌توانند به کمک آن از طریق پول کاغذی ارزهای مجازی بخرند و بفروشند.

مبدع این خودپرداز اظهار داشت: ما در نظر داریم ویژگی‌های جذاب دیگری نیز به آن اضافه کنیم. اولین هدف ما ایجاد الگوریتمی برای کاهش زمان مبادلات از 10 تا 60 دقیقه به چند ثانیه‌ست. به کمک این تجهیز مبادلات ارزهای مجازی به شدت رونق خواهد گرفت.

ATM دو طرفه برای خرید نقدی ارزهای مجازی

منبع: news.bitcoin.com

  

کدخبر:

منبع:

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
ایجاد امکان پرداخت الکترونیکی مالیات املاک

ایجاد امکان پرداخت الکترونیکی مالیات املاک

پرداخت الکترونیکی مالیات املاک و یاری‌ گرفتن وزارت اقتصاد از ارزهای الکترونیک در اقتصاد کشور، مشاور وزیر اقتصاد از اجرای آزمایشی دریافت مالیات املاک به صورت الکترونیکی تا دو ماه آی...

ادامه مطلب ...
صرافی ارز دیجیتال ژاپن، SBI، دو رمزارز اصلی اضافه می‌کند

صرافی ارز دیجیتال ژاپن، SBI، دو رمزارز اصلی اضافه می‌کند

صرافی ارزهای مجازی ژاپن به نام SBI، از دو رمزارز اصلی جدید پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این یک جفت معاملاتی ایجاد کرده که با آن سرویس مبادله ارز دیجیتال خود به نام Vctrade را راه‌اندا...

ادامه مطلب ...
با مرسدس بنز رانندگی کنید ارز مجازی جایزه بگیرید!

با مرسدس بنز رانندگی کنید ارز مجازی جایزه بگیرید!

شرکت دایملر، غول خودروسازی آلمان که به خاطر مرسدس بنز و برندهای لوکسش مشهور است، در کنگره جهانی موبایل سال 2018 بارسلون، ازارز دیجیتالی انحصاری خود موسوم به MobiCoin رونمایی کرد.

ادامه مطلب ...اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر ثبت میکنید