بلاک‌چین EOS، پنجمین ارز دیجیتال بزرگ، راه‌اندازی شد

زینب روشندل

259

یکشنبه 20 خرداد 1397

بلاک‌چین EOS، پنجمین ارز دیجیتال بزرگ، راه‌اندازی شد

کد خبر: 10130

بر اساس نتایج یک رأی‌گیری زنده که روز 8 ژوئن برگزار شد، بلاک‌چین EOS دیروز، 9 ژوئن، راه‌اندازی شد.

افرادی که برای اصطلاحاً «تولیدکننده بلاک» - که معادل ماینرها در بلاک‌چین بیت‌کوین است- کاندید شده‌اند، در آخرین جلسه رأی‌گیری به راه‌اندازی این بلاک‌چین رأی دادند تا بلاک‌چین EOS فعال شود. این جامعه هنوز موفقیت‌آمیز بودن این راه‌اندازی را تأیید نکرده است.

این خبر یک هفته پس از این بود که سازنده EOS، توسعه‌دهنده نرم‌افزار بلاک‌چین Block.one، نسخه 1.0 پروتکل EOSIO بلاک‌چین را برای عموم منتشر کرد. نرم‌افزار EOSIO برای این طراحی شده است که سازمان‌ها و شرکت‌های اداره شده توسط جامعه، بر روی این بلاک‌چین اپلیکیشن‌های مقیاس‌پذیر ایجاد کنند.

EOSIO که مفسران انتظار دارند بطور مستقیم با اتریوم (ETH) رقابت کند. اتریوم یک پروتکل برای ساخت اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (Dapp) است که در هفته گذشته یک افزایش سرمایه را تجربه کرده است. در همان روز Block.one نسخه اول EOSIO را برای عموم منتشر کرد. این شرکت اعلام کرد که یک سرمایه 50 میلیون دلاری با مشارکت سرمایه‌گذار بلاک‌چین SVK Crypto در لندن، برای حمایت از توسعه اکوسیستم EOSIO، راه‌اندازی شده است.

در تاریخ 1 ژوئن، Cointelegraph گزارش داد که EOS فروش یک ساله توکن خود را به پایان رسانده و با جمع‌آوری 4 میلیارد دلار، رکورد بزرگترین ICO تاریخ را شکسته است.

EOS در حال حاضر پنجمین رمزارز بزرگ از نظر ارزش بازار است. ارزش بازار این ارز دیجیتال 12.8 میلیارد دلار می‌باشد. این کوین طی 24 ساعت بیش از 3 درصد افزایش داشته و با قیمت 14.37 دلار معامله می شود.
 

منبع: Cointelegraph.com

کدخبر:

منبع:

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
مجموعه حمل و نقل GE به انجمن تجارت جهانی بلاک‌چین پیوست

مجموعه حمل و نقل GE به انجمن تجارت جهانی بلاک‌چین پیوست

مجموعه حمل و نقل GE، تأمین کننده جهانی تجهیزات مربوط به  حوزه انرژی، معادن، خطوط راه‌آهن و کشتیرانی در خبری که در ماه مارس منتشر شد اعلام نمود که به بلاک‌چین اختصاصی اتحادیه حمل و ...

ادامه مطلب ...
امکان خرید بلیط هواپیما با بیت‌کوین

امکان خرید بلیط هواپیما با بیت‌کوین

در سال 2018 پلت‌فرم‌های پرواز پرداخت‌ با ارزهای‌مجازی بیت‌کوین (BTC)، لیت‌کوین (LTC)، اتریوم (ETH)،‌ بیت‌کوین‌کش (BCH) و دش را خواهند پذیرفت.

ادامه مطلب ...
اکسچنج چینی OKCoin مبادلات خود با ایالات متحده آمریکا را توسعه داد

اکسچنج چینی OKCoin مبادلات خود با ایالات متحده آمریکا را توسعه داد

اکسچنج چینی OKCoin مبادلات خود با ایالات متحده آمریکا را توسعه داد،‌از این به بعد این اکسچنج USD و سایرارزهای دیجیتال رایج را نیز مبادله می‌کند.

ادامه مطلب ...اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر ثبت میکنید