شرکت تیلور در معرض حمله هکرها قرار گرفت

نگار نجیب نیا

303

سه شنبه 8 خرداد 1397

شرکت تیلور در معرض حمله هکرها قرار گرفت

کدخبر:10118

شرکت تیلور که به تازگی برای ارتقای سرمایه خود کوین جدیدی به بازار ارائه داده بود، اخیرا در پی یک سرقت اینترنتی معادل 2578 اتر (1/5 میلیون دلار) و تعدادی از توکن‌های TAY خود را از دست داد.

طبق اظهارات بیان شده در وبلاگ این شرکت ، جزئیات دقیق ماجرا مشخص نیست اما شواهد گواه از این است که گروهی که سابقا 17000 اتر (معادل 9/8 میلیون دلار) را از  CypheriumChain به سرقت برده بودند، در این دستبرد نقش داشتند.

طبق اظهارات تیلور، هکرها قبل از انتقال دارایی خود به یک ولت بزرگ، آن را در یک ولت دیگر گردآوری نموده‌ بودند که طبق آمار ارائه شده 48440 اتر معادل 28 میلیون دلار موجودی داشته است.

پس از آن ما متوجه شدیم هکرها در نظر دارند با فروش توکن‌ها به صرافی IDEX نشانه‌های سرقت را از بین ببرند، به همین خاطر از تیم IDEX خواستیم تا شفاف شدن موضوع TAY را از لیست خود خارج کند.

کمپانی ادعا می‌کند درخواست مشابهی برای EtherDelta نیز رد کرده است، اما جوابی نگرفته‌اند.

در راستای اعطای غرامت به کاربران و با توجه به سرقت رفتن 7% کل توکن‌های TAY، کمپانی توکن‌های جدیدی ایجاد نموده و افراد از بلاک شماره 5663273 به بعد توکن‌های جدیدی دریافت خواهند کرد.

مدیر مسئول صرافی تیلور گفت:

هدف این است که اطمینان حاصل کنیم که هکرها توکن‌های جدید را دریافت نمی‌کنند. با این ترفند می‌توانیم توکن‌های به سرقت رفته را به خوبی ردیابی کنیم.

همچنین او اظهار داشت که در نظر دارد برای بررسی دقیق ماجرا و مطلع شدن از جزئیات این امر تیم تحقیقاتی ایجاد کند همچنین اضافه نمود که در آینده اطلاعات بیشتری پیرامون این واقعه ارائه خواهد داد:

به زودی برنامه راهبردی خود برای بازیابی توکن‌ها به سرقت رفته را ارائه خواهیم کرد.

منبع:www.ccn.com

کدخبر:

منبع:

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
آشنایی با ولت اکسودوس

آشنایی با ولت اکسودوس

کیف پول چند ارزی Exodus این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید به طور همزمان چندین ارز را در یک ولت نگهداری کنید. در این پست مراحل استفاده از ولت را برای شما شرح خواهیم داد.

ادامه مطلب ...
علت رکوردهای تاریخی طلا و ارز چیست؟

علت رکوردهای تاریخی طلا و ارز چیست؟

بازار طلا و ارز درحالی طی روزهای اخیر و به ویژه امروز با رکوردهای تاریخی همراه بوده است که کشتی آرای، رییس اتحادیه طلا و جواهر، معتقد است فشار تقاضا مسبب این وضعیت است.

ادامه مطلب ...
بخشنامه بانک مرکزی برای تعیین نرخ ارز ایرلاین‌ها به سازمان هواپیمایی کشوری ابلاغ شد.

بخشنامه بانک مرکزی برای تعیین نرخ ارز ایرلاین‌ها به سازمان هواپیمایی کشوری اب...

به گفته جعفرزاده، از این پس ملاک نرخ بلیت پروازهای خارجی قیمت ارز مصوب و اعلامی بانک مرکزی خواهد بود و شرکت‌های هواپیمایی مکلف می‌شوند از این پس نرخ پروازهای خارجی خود را براساس ای...

ادامه مطلب ...اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر ثبت میکنید