امکان پرداخت هزینه هتل با ارزهای مجازی در جام جهانی 2018 در روسیه

نگار نجیب نیا

257

چهارشنبه 22 فروردین 1397

امکان پرداخت هزینه هتل با ارزهای مجازی در جام جهانی 2018 در روسیه

کدخبر:10071

بزرگترین رویداد فوتبالی جهان در چند ماه آینده رقم خواهد خورد و طرفداران برای رزور مکانی برای اقامت در روسیه به وب‌سایت‌ها هجوم آورده‌اند. در این میان شانس با دارندگان ارزهای مجازی یار بوده! چرا که کالینینگراد، یکی از شهرهای میزبان مسابقات، این امکان را برای افراد فراهم آورده تا بتوانند هزینه اتاق‌های هتل خود را با ارزهای مجازی بپردازند.

به این منظور هتل آپارتمان‌هایی در مالینا با سیستم پرداخت آنلاین Free-Kassa همکاری می‌کنند.

در روزهای 16، 22، 25 و 28 ژانویه چهار مسابقه در این شهر انجام خواهد شد.

مدیر هتل ملینا در این رابطه می‌گوید:

امروزه با توسعه روزافزون اینترنت، ارزهای مجازی نیز توسعه یافته‌‌اند و می‌توانند در آینده نزدیک به عنوان روشی برای پرداخت به‌کار گرفته شوند. در همین راستا تصمیم گرفتیم روشی ایجاد کنیم تا طرفداران بتوانند هزینه‌های هتل خود به کمک این ارزها بپردازند. این احتمال وجود دارد هتل‌ها در سایر شهرهای روسیه نیز از این اقدام تبعیت کنند.

 

پذیرش ارزهای مجازی برای هزینه هتل در جام جهانی 2018

 

در سال 2018، یازده شهر روسیه از جمله اکتبرینبورگ، مسکو، کازان، سنت پترزبورگ، ولگوگراد، روستوفون دان، سوچی، نژن نووگورود، سامرا، سارانسک و کالینینگراد میزان جام جهانی فیفا خواهند بود.

سایر شهرها هنوز برنامه‌ای برای پذیرش این ارزها ندارند اما به خاطر همکاری کنونی کمپانی Free-Kassa با بانک بازرگانی اجتماعی پری پیتر (PSCB)این احتمال وجود دارد که سنت پترزبورگ نیز پرداخت با ارزهای مجازی را بپذیرد.

روسیه در ماه گذشته پیش‌نویسی از لایحه قانون‌گذاری ارزهای مجازی و ICOها ارائه داد. با این حال وزارت توسعه اقتصادی، وزارت ارتباطات، وزارت دارایی، بانک مرکزی روسیه و سایرین خواستار تغییراتی در آن شدند. نهایتا در هفته گذشته طی لایحه‌ای ارزهای مجازی در زمره «دارایی‌های مالی» قرار گرفتند.

منبع: ccn

کدخبر:

منبع:

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
تتر شریک بانکی خود را اعلام کرد!

تتر شریک بانکی خود را اعلام کرد!

در روز 1 ام نوامبر Tether Limitedبه طور رسمی روابط بانکی خود با Deltec Bank  و Trust Limited را آغاز کرد. این دو موسسه مالی با قدمت 72 ساله از قدیمی‌ترین و پرآوازه‌ترین موسسات مالی...

ادامه مطلب ...
بنیان‌گذار coinbase خیریه‌ای برای اهدای ارزهای مجازی احداث کرد

بنیان‌گذار coinbase خیریه‌ای برای اهدای ارزهای مجازی احداث کرد

بنیان‌گذارن coinbase خیریه‌های اهدای ارزهای مجازی احداث کردند. هدف Givecrypto.org توانمندسازی افراد به کمک ارزهای مجازی‌ست.

ادامه مطلب ...
بلاک میت 5

بلاک میت 5

رویداد بلاک میت 5 در تاریخ 5 مهر در مشهد برگزار می‌شود.

ادامه مطلب ...اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر ثبت میکنید