تیم دراپر: «بیت‌کوین از انقلاب صنعتی نیز عظیم‌تر است!»

نگار نجیب نیا

190

سه شنبه 4 اردیبهشت 1397

تیم دراپر: «بیت‌کوین از انقلاب صنعتی نیز عظیم‌تر است!»

کدخبر:10088

تیم دراپر، یکی از سرمایه‌گذارن و تاثیرگذاران عظیم صنعت بلاک‌چین در آمریکا، ادعا کرد که بیت‌کوین (BTC) از «اینترنت» و بسیاری از تحولات عمده جامعه بشری، عظیم‌تر است.

این سرمایه‌گذار بیلیونر در اظهارات خود در Intelligence Squared US که در شهر نیویورک برگزار شده بود؛ سرمایه‌گذاری بر روی بیت‌کوین و بلاک‌چین را با سرمایه‌گذاری‌های اولیه خود بر روی «تسلا»، «هات‌میل» و «اسکایپ» مقایسه نمود و اظهار داشت بیت‌کوین از تمام این موارد عظیم‌ترخواهد بود و مقیاس و اهمیت بیت‌کوین و تکنولوژی پشتیبان آن از بسیاری از تحولات عمده جامعه بشری جلوتر خواهد بود.

این تکنولوژی (بیت‌کوین و بلاک‌چین) از عصر‌ آهن، رنسانس و حتی انقلاب صنعتی عظیم‌تر است.

درپر، در این نشست مجددا پیش‌بینی خود برای پنج سال آینده را تکرار کرد:

در پنج سال آینده، حتی اگر بخواهید با پول فیات یک قهوه سفارش بدهید، به خاطر استفاده نکردن از ارزمجازی به شما خواهند خندید. به اعتقاد من دلایل محکمی برای کنار گذاشتن پول‌های فیات وجود دارد!

دراپر در دسامبر 2017، هنوز 30.000 بیت‌کوین خود را که در سال 2014 خریداری نموده بود، داشت. اگر هنوز این مقدار بیت‌کوین را حفظ کرده باشد ارزش سرمایه او به 270 میلیون دلار رسیده است!

درپر در مورد تسلط بازار بیت‌کوین اظهار داشت که به احتمال زیاد بزرگ‌ترین ارزمجازی در «نبرد طولانی مدت رمزارزها» پیروز خواهد شد.

با این حال، در حال حاضر بیت‌کوین با سقف بازار 38درصدی هنوز در جایگاه پایین‌تری نسبت به بازار 44درصدی ماهانه خود قرار دارد.

منبع:cointelegraph

کدخبر:

منبع:

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
صرافی Bithumb، ششمین صرافی بزرگ دنیا هک شد!

صرافی Bithumb، ششمین صرافی بزرگ دنیا هک شد!

به گزارش کوین‌تلگراف، دیروز هکرها از Bithumb، بزرگترین صرافی ارز مجازی کره جنوبی، 30 میلیون دلار ارز دیجیتال به سرقت بردند. در نتیجه تمامی برداشت‌ها و واریزها موقتاً تعلیق شده‌اند.

ادامه مطلب ...
استخراج در اوکراین نیازی به تائیدیه ندارد

استخراج در اوکراین نیازی به تائیدیه ندارد

سازمان صدور مجوز برای فعالیت‌های اقتصادی در اوکران اظهار داشت: «موسسات و افرادی که در اوکراین ارزمجازی استخراج می‌کنند نیازی به دریافت مجوز رسمی ندارند.»

ادامه مطلب ...
امکان خرید بلیت جام جهانی با بیت کوین!

امکان خرید بلیت جام جهانی با بیت کوین!

در حال حاضر پرداخت‌های کارت‌های اعتباری و انتقال‌های بانکی پذیرفته می‌شوند. اما آیا این گزینه‌ها برای تمام طرفدارانی که قصد رفتن به استادیوم را دارند کافی است؟ و آیا خرید بلیت با ...

ادامه مطلب ...اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر ثبت میکنید