آشنایی با کیف‌ پول Coin‌Payments

نگار نجیب نیا

428

یکشنبه 23 اردیبهشت 1397

آشنایی با کیف‌ پول Coin‌Payments

کدخبر:10101

کوین‌پیمنتس وب‌سایتی است که به صورت کیف پول ارز دیجیتال عمل می‌کند. محبوبیت این وب‌سایت زمانی بالا گرفت که به کاربران خود این امکان را داد تا بیش از 455 آلت‌کوین مختلف را در حساب‌های کیف پول آنلاین آن ذخیره نمایند.

بهره‌گیری از خدمات این وب‌سایت کاملا رایگان است و هزینه‌ای بابت ثبت‌نام از افراد دریافت نمی‌کند. اما زمانیکه ارزدیجیتال خود را از طریق حساب کیف پول‌ آن‌ها از یک مکان به مکان دیگری منتقل می‌کنید باید هزینه‌ای بپردازید. بارزترین ویژگی این وب‌سایت شفافیت آن است و یکی از وب‌سایت‌هایی‌ست که پرداخت‌های آن مورد قبول هزاران فروشگاه آنلاین است که بدان معنی‌ست که به راحتی می‌توانید از حساب کیف پول کوین‌پیمنتس خود برای خرید از فروشگاه‌های آنلاین استفاده کنید.

ویژگی‌های کوین‌پیمنتس:

این درست است که تمامی وب‌سایت‌ها در معرض خطر هک شدن قرار دارند؛ اما این امر تنها زمانی اتفاق می‌افتد که کمپانی تمهیدات لازم را در این زمینه ایجاد نکرده باشد. کوین‌پیمنتس هزاران ویژگی فوق‌العاده دارد که ایمنی یکی از مهم‌ترین آن‌هاست. ویژگی‌های اصلی کیونپیمنتس عبارتند از:

  • بستر یکپارچه: کوین‌پیمنتس برای ایجاد کیف پول‌آنلاین ایمن برای کاربران خود با BitGo یکپارچه شده است. این امر کمک می‌کند تا پرداخت‌های آن با سرعت بیشتری نسبت به بیت‌کوین انجام شود.

  • اپلیکیشن موبایلی: با وجود اینکه کوین‌پیمنتس یک کیف پول آنلاین است، اما برای راحتی کار اپلیکیشن‌های موبایلی نیز دارد. شما می‌توانید از آن در اکثر OS‌ها استفاده کنید.

  • ایجاد امکان Vault: به منظور حفاظت از پول شما در برابر هکرها، کمپانی امکان Vault را به کیف پول‌های خود اضافه کرده است. این امر فرآیندهای مالی را دشوارتر می‌کند و برای خارج نمودن پول از حساب حتما باید مقدار مشخصی وجه در حساب موجود باشد.

  • حساب چند ارزی: دیگر نیازی نیست چندین حساب در کیف پول‌های مختلف ایجاد نمایید، کوین‌پیمنتس این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید چند ارزمجازی مختلف را بدون هیچگونه محدودیتی در یک حساب ذخیره نمایید.

  • پذیرش: بله، هزاران فروشگاه آنلاین در سرتاسر جهان پولی که در کوین‌پیمنتس ذخیره می‌شود را می‌پذیرند. 

منبع:ripplecoinnews.com

کدخبر:

منبع:

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
مراحل قدم به قدم شرکت در ICO با استفاده از MyEtherWallet

مراحل قدم به قدم شرکت در ICO با استفاده از MyEtherWallet

برای شرکت در ICO به ارزمجازی و کیف پول ارزمجازی نیاز دارید. با این وجود در بسیاری از موارد به طور مشخص به اتریوم و کیف پول MyEtherWallet (یا یک کیف پول کامل MyEtherWallet) نیاز اس...

ادامه مطلب ...
کاش این توصیه‌ها را در 25 سالگی می‌دانستم!

کاش این توصیه‌ها را در 25 سالگی می‌دانستم!

کاش در آینده، زمانی که ۵۰ ساله می‌شدیم، به هر یک از ما بلیط ماشین زمان داده شود و فقط یکبار بتوانیم به گذشته برگردیم و با خود ۲۵ ساله‌گی مان صحبت کنیم.

ادامه مطلب ...
راهنمای جامع ماین ارز الکترونیوم ETN

راهنمای جامع ماین ارز الکترونیوم ETN

الکترونیوم یکی از ارزهای دیجیتالی با قابلیت ماینینگ می‌باشد، در این پست راهکار ماین با موبایل و سیستم خانگی آموزش داده می‌شود.

ادامه مطلب ...اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر ثبت میکنید