آشنایی با لدجر Nano S

نگار نجیب نیا

288

یکشنبه 23 اردیبهشت 1397

آشنایی با لدجر Nano S

کدخبر: 10101

لدجرنانو‌اس یک کیف سخت‌افزاری در ابعاد یک USBست که به طور خاص برای ارزهای مجازی طراحی شده است. کیف پول‌های الکترونیک گران قیمت‌اند، این کیف پول نیز قیمت بالایی دارد اما در عوض علی‌الخصوص در بخش ایمنی و بک‌آپ از کلید واژه‌های شخصی برای ارزهای دیجیتال، ویژگی‌های در اختیار شما قرار می‌دهد که در سایر کیف پول‌های الکترونیک یافت نمی‌شود.

لدجرنانواس یک تجهیز متصل شونده نیست و نیازی نیست برای استفاده از این کیف پول تجهیز کامپیوتری داشته باشید. ال‌سی‌دی کوچک قرار گرفته بر روی کیف پول امکان استفاده راحت از آن را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید خرید فروش، تبادل، به کارگیری اپلیکیشن‌های مرتبط و انتقال پول از یک حساب به حساب دیگر را در چند ثانیه انجام دهید. اندازه کوچک لدجرنانواس حفاظت از آن در برابر هکرها یا سارقان را آسان‌تر می‌کند. در صورت گم شدن، همیشه امکان گرفتن بک‌آپ و مسدود نمودن دسترسی به حساب ارزمجازی شما وجود دارد.

پشتیبانی لدجر نانواس از ارزهای مجازی متعدد

ویژگی‌های کیف پول الکترونکی لدجرنانواس:

  • پشتیبانی از چندین ارزمجازی: این کیف پول تقریبا از تمامی ارزهای مجازی متداول پشتیبانی می‌کند و این امکان را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید به صورت همزمان بیش از یک ارز را در آن ذخیره کنید.

  • ساختار پیش ساخته: ساختار پیش‌ساخته به این معنی‌ست که به کمک LC شما می‌توانید مبادلات را به صورت فیزیکی مشاهده کنید.

  • کارایی آسان: با وجود کوچک بودن اندازه این کیف پول سخت افزاری دکمه‌های بر روی آن وجود دارد که کار با آن را ساده می‌کند.

  • ایمنی: گزینه‌های متعددی برای ایمن نمودن این کیف پول وجود دارد. شما می‌توانید کیف پول خود را به کمک یک پین کد قفل کنید.

  • امکان گرفتن بک‌آپ و ذخیره‌سازی مجدد اطلاعات: اگر از لدجر نانو اس استفاده می‌کنید دیگر نیازی نیست نگران ارزمجازی خود باشید. چرا که به خاطر دارا بودن شیت ریکاوری، فرآیند بازیابی اطلاعات در آن بسیار سریع و ساده است.

منبع: ripplecoinnews.com

کدخبر:

منبع:

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
بهترین استخرهای استخراج

بهترین استخرهای استخراج

ارزهای مجازی زیادی در بازار جهانی وجود دارند. تکنولوژی دیجیتال لحظه به لحظه در حال ارتقاست و کاربران زیادی برای دستیابی به ارزهای دیجیتال به یک استخر استخراج می‌پیوندند. استخرهای ...

ادامه مطلب ...
آشنایی با کیف پول‌های ارز دیجیتال

آشنایی با کیف پول‌های ارز دیجیتال

اگر در نظر دارید از بیت‌کوین یا سایر ارزهای دیجیتال استفاده کنید به یک کیف پول دیجیتال نیاز خواهید داشت. کیف پول‌های ارز دیجیتالی در گروه‌ها و اقسام مختلف دسته بندی می‌شوند. با آشن...

ادامه مطلب ...
معرفی 15 اکسچنج مطرح ارز دیجیتال

معرفی 15 اکسچنج مطرح ارز دیجیتال

برای ورود به دنیای ارزهای مجازی باید اولین قدم را از طریق یک صرافی بردارید. در این راهنما در نظر داریم 15 مورد از صرافی‌های مطرح این عرصه را نام ببریم.

ادامه مطلب ...اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر ثبت میکنید