مراحل خرید از درگاه مهر بانک اقتصاد

نگار نجیب نیا

1124

پنج شنبه 3 خرداد 1397

مراحل خرید از درگاه مهر بانک اقتصاد

کدخبر:10113

مرحله اول

پس از نمايان شدن صفحه اصلي وبسايت بانک، دکمه انتقال وجه شتابي را کليک کنيد.

مرحله اول

مرحله دوم

پس از کليک بر روي دکمه انتقال وجه شتابي ، صفحه مقابل نمايان خواهد شد که بايد کادر هاي خالي را با توجه به توضيحاتي که در ادامه آمده تکميل نماييد :

  در کادر اول شماره سپرده خود و يا ديگران در بانک مهر اقتصاد، که قصد داريد وجه مورد نظر را به اين شماره منتقل کنيد را بدون هيچ گونه فاصله يا خط تيره وارد نماييد (پر کردن اين کارد الزامي است)

   در کادر دوم مبلغ انتقالي را به ريال وارد کنيد، نيازي به نوشتن کلمه ريال نيست (پر کردن اين کارد الزامي است)

   در کادر سوم در صورت داشتن ايميل و يا وارد کردن آن مي توانيد که رهگيري اين عمليات را در ايميل خود دريافت نماييد.

   در کادر چهارم مي توانيد اگر توضيح خاصي در خصوص اين انتقال داريد ذکر نماييد.

   در کادر پنجم،ششم و هفتم مشخصات خود را وارد نماييد.

   شما مي بايستي از بين درگاه فن آوا و به پرداخت ملت يکي را به دلخواه انتخاب نماييد.تصويري که از حروف لاتين مشاهده مي کنيد را عينا تايپ نماييد و اگر حروف لاتين به راحتي قابل تشخيص نبود، روي عبارت بروزرساني کليک کنيد تا شکل حروف تغيير کند. (پر کردن اين کادر اجباري است)

مرحله دوم

مرحله سوم

در اين مرحله با توجه به اطلاعاتي که شما در مرحله قبل وارد نموده ايد، مشخصات صاحب سپرده براي شما نمايش داده مي شود، در صورت صحت اطلاعات، دکمه پرداخت را کليک نماييد. در غير اين صورت برروي دکمه اصلاح کليک کرده و به مرحله قبلي باز گرديده و اطلاعات را تصحيح نماييد.

مرحله سوم

مرحله چهارم

در اين مرحله شما وارد دروازه پرداخت اينترنتي‌بانک ملت مي شويد و با استفاده از صفحه کليد ايمن، اطلاعات مربوط به هر يک از کارت هاي عضو شتاب خود را وارد نموده و در نهايت پس از وارد کردن حروف تصوير، دکمه پرداخت را کليک نماييد تا انتقال وجه شما به صورت آنلاين انجام پذيرد.

مرحله چهارم

مرحله پنجم

همانطور که مشاهده می‌کنید در این مرحله رسیدی به این فرم برای شما نمایش داده می‌شود، لازم است اطلاعات آن را چک کنید و فورا از صفحه نمایش خود اسکرین شات بگیرید. این رسید تنها برای 15 ثانیه برای شما نمایش داده می‌شود. در پایان 15 ثانیه سایت به صورت خودکار شما را به مرحله بعد منتقل می‌کند.

مرحله پنجم

مرحله ششم

در پايان شما تصوير زير را مشاهده خواهيد کرد. لطفا شماره مقابل کد رهگيري را تا زمان تاييد انتقال وجه، نزد خود نگه دارید.

شما مي توانيد در قسمت پيگيري تراکنش با وارد نمودن کد پيگيري که در مراحل قبل به شما اختصاص يافته بود آخرين وضعيت عمليات بانکي خود را مشاهده و در صورت بروز هر گونه مشکل و يا مغايرت با مرکز ارتباط مهر به شماره 021-8989 تماس حاصل نماييد.

مرحله ششم

منبع:www.mebank.ir

کدخبر:

منبع:

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
چگونه بیت‌کوین بخریم؟

چگونه بیت‌کوین بخریم؟

چند گام برای اولین خرید شما وجود دارد، اگر آماده و مایل به دنبال کردن آن‌ها هستید، به شما آموزش می دهیم که چگونه بدون صرف وقت بیت کوین بخرید.

ادامه مطلب ...
آشنایی با کلیدهای عمومی و کلیدهای خصوصی

آشنایی با کلیدهای عمومی و کلیدهای خصوصی

کلیدواژه شخصی و عمومی بخشی از عملیات رمزگذاری هستند که اطلاعات را رمزنگاری می‌کنند. در این مقاله مطالبی در مورد کلیدهای عمومی و خصوصی و نحوه کار با‌ آن‌ها ارائه داده‌ایم.

ادامه مطلب ...
چرا نباید کریپتوکارنسی‌ها را در اکسچنج‌ها ذخیره کنیم؟

چرا نباید کریپتوکارنسی‌ها را در اکسچنج‌ها ذخیره کنیم؟

صرافی ارز دیجیتال یک بانک نیست، که طبق ماهیتش موظف به تأمین امنیت دارایی‌های شماست و به شما درباره هرگونه خطر ایجاد شده، زودترین زمان ممکن هشدار می‌دهد. برخلاف بانک‌ها، صرافی‌ها من...

ادامه مطلب ...اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر ثبت میکنید